dav

برگزاری جلسه تعاملی مدیر زندان گنبد جهت افزایش آموزش های فنی و حرفه ای با رییس فنی و حرفه ای شهرستان گنبد

گلستان ** زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :

در راستای افزایش تعاملات و استفاده از ظرفیت نهادهای مرتبط و در راستای پیگیری تفاهم نامه مابین اداره کل زندانهای استان گلستان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، جلسه و نشستی در همین خصوص بین مدیر زندان گنبد و رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گنبد برگزار گردید.

عباس مختاری مدیر زندان گنبد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گنبد جهت اعزام مربی برای آموزش زندانیان ، عنوان نمود، آموزش های فنی و حرفه ای یکی از اولویت های سازمان زندانها می باشدو مطمئناً توانمند سازی زندانیان منجر به کاهش بازگشت مجدد زندانیان می گردد.

مختاری درادامه اظهار داشت: یکی از دغدغه های زندانیان برای زمان آزادی، پیدا کردن شغل مناسب می باشد که آموزش های فنی و حرفه ای راهی برای ایجاد یک شغل یا پیدا کردن شغل است.

وی تاکید نمود: باید دوره هایی در زندان آموزش داده شود که بازار محور بوده و زندانیان بتوانند پس از آزادی با سرمایه اندک شغل ایجاد نمایند .

شایان ذکر است در این جلسه مقرر گردید با عنایت به کمبود مربی در آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و در یک اقدام ابتکاری از کارکنان متخصص زندان پس از طی نمودن مراحل قانونی به عنوان مربی فنی و حرفه ای استفاده شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*