برگزاری جلسه انجمن حمایت از زندانیان به میزبانی زندان گرگان

گلستان *** زندان گرگان

دغدغه بررسي و حل مشكلات و كمك بيشتر به مددجويان و خانواده هاي آنان مثل هميشه  اعضاي انجمن حمايت از زندانيان را در زندان گرگان گرد هم آورد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گلستان :

با هدف توسعه فعالیتهای حمایتی و خدمات رسانی بهتر به مددجویان و خانواده های آنان ، جلسه هم اندیشی هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان  گرگان با حضور سيد عباس حسيني فرماندارشهرستان گرگان ، سيد مصطفي حقي دادستان دادسراي عمومي و انقلاب مركز استان ،عليرضا رضواني مديركل زندانهاي استان ، فردين گرگاني مدير زندان گرگان ، رياحي مديرعامل انجمن حمايت اززندانيان ، و جمعی از مسئولین  اين انجمن به ميزباني زندان گرگان برگزار گرديد .

فردین گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان  هدف از برگزاری این جلسه را ارتقاء و بهبود سطح کمک های مادی و معنوی انجمن حمایت از زندانیان و کمک به اشتغال زندانیان آبرومند وخانوادهای آنها عنوان کرد.

وی  افزود : در این جلسه راهکارها و پیشنهاداتی در زمینه کمک به مددجویان بی بضاعت و خانواده های آنان ،‌ کمک به تحصیل فرزندان زندانی ، معرفی مددجویان دارای تخصص برای اشتغال ، کمک به فعالیتهای فرهنگی زندان،و همچنین در خصوص نحوه توانمند سازی هر چه بیشتر انجمن وراهکارهایی درآمد زایی انجمن بحث و تبادل نظر شد.

گرگانی  در ادامه از مسئولین و خیران شهر خواست تا با ایجاد راهکارهای جدید  و مناسب در جهت بهبود وضعیت معیشت و اشتغال خانواده های مددجویان قدم برداشته تا از تألمات آنان کاسته شود.

مدیر زندان مرکزی گرگان مجموعه زندانها را یکی از حامیان و پشتوانه های  انجمن برشمرد  و اظهار امیدواری کرد همگی با توکل بر خدا و پشتکار بتوانیم به پیشرفت های شایسته ای برسیم . در ادامه  اعضاء بازديدي از اندرزگاه هاي زندان مرکز استان داشتند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*