برگزاری اولین جلسه سال 98 شورای تحقیقات اداره کل زندانهای گلستان

برگزاری اولین جلسه سال ۹۸ شورای تحقیقات اداره کل زندانهای گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ اولین جلسه شورای تحقیقات اداره کل زندانها برای بررسی موضوعات و عناوین پژوهشي سازمان زندانها در قالب  پروژه های تکلیفی و اختیاری استان گلستان در سال جاری و تعیین مجریان طرح برگزار گردید .

در ابتداي جلسه ؛ رضواني مدير كل و رييس شوراي تحقيقات اداره کل زندانهاي استان ؛ ضمن عرض تشكر و خير مقدم به اعضاي شوراي تحقيقات ؛ به جایگاه و نقش پژوهش در حل مسایل زندان و زندانبانی اشاره نمودند و همچنین اشاره ای به رتبه پژوهشی اداره کل زندانها و ارزیابی فعالیتهای پژوهشی سال ۹۶ توسط دفتر آموزش و پژوهش سازمان داشتند .

در ادامه نوبری کارشناس آموزش و پژوهش اداره کل زندانها و دبير جلسه ؛ سه موضوع و عنوان پژوهشی اعلامی از سوی دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندانها به استان گلستان را مطرح نمودند و هر کدام از اعضای شورا به بیان نقطه نظرات کارشناسی خود پرداختند و النهایه پس از بحث و بررسی ؛ تصمیمات لازم بویژه در خصوص مجریان طرح اتخاذ گردید .

در پایان جلسه نیز شاخصها و مولفه های ارزیابی مقایسه ای فعالیتهای پژوهشی سالانه استانها مورد بررسی قرار گرفت و از آقایان دکتر بیانی و دکتر طالع زاری بمناسبت روز معلم با اهدایی لوحی تقدیر بعمل آمد .

برگزاری اولین جلسه سال 98 شورای تحقیقات اداره کل زندانهای گلستان

برگزاری اولین جلسه سال ۹۸ شورای تحقیقات اداره کل زندانهای گلستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*