برپایی مراسم شعرخوانی آئینی و عزاداری در دومین روز ماه محرم با حضور مدیر کل زندانهای گلستان در زندان گنبد

برپایی مراسم شعرخوانی آئینی و عزاداری زندان گنبد در دومین روز ماه محرم با حضور مدیر کل زندانهای گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان­های گلستان ؛ در راستای برنامه ­های هیات محبان اهل بیت و برپایی مراسمات عزاداری ماه محرم ، مراسم عزاداری ، شعرخوانی آئینی، مداحی و سینه زنی دومین روز دهه اول محرم با حضور علیرضا رضوانی مدیر کل زندان­های استان گلستان ، شیخ رضایی رییس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل ، مختاری مدیر زندان ، جاجرمی شاعر اهل بیت و رئیس مجمع الشعرای استان گلستان ، مصیبی مداح و ذاکر اهل بیت ، مسئولین و کارکنان زندان گنبد در نماز خانه مرکزی پیامبر اعظم اندرزگاه زندان گنبد برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام حسینی مسئول فرهنگی و تربیتی زندان ضمن تسلیت فرارسیدن ایام ماه محرم و شهادت امام حسین(ع) و خیر مقدم به حضور مدیرکل زندان­های استان عنوان نمود که این مراسم به مناسبت دومین روز دهه اول ماه محرم برگزار می شود .

جاجرمی شاعر اهل بیت نیز ضمن تسلیت ایام ماه محرم و شهادت امام حسین(ع) به خواندن اشعاری متناسب با ایام ماه محرم و شهادت امام حسین(ع) و وصف جایگاه امام حسین پرداخت و با اشعار پر مغز و دلکش خود حس و عشق حسینی را در بین مسئولین و مددجویان ایجاد نمود .

در ادامه این مراسم مصیبی مداح اهل بیت نیز ضمن بیان تسلیت به مناسبت ماه محرم به روضه خوانی و مداحی و نوحه خوانی پرداخت و حس و شور حسینی را در بین مددجویان ایجاد نمود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*