برپایی مراسم ایام فاطمیه و یادبود شهادت حاج قاسم سلیمانی در جمع مددجویان زندان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ با هدف پاسداشت ایام ملی مذهبی و تلاش مستدام در جهت بازشناساندن ویژگی های رفتاری بزرگان دین و استخراج معارف اصلاحی از مجموعه رفتار و گفتار این بزرگان به اندیشه تعالی اخلاقی مددجویان که ضامن اصلاح رفتار آنان است همزمان با ایام فاطمیه و شهادت بزرگ بانوی هر دو جهان ، دختر بزرگوار نبی اکرم (ص) ، اُم ابیها حضرت فاطمه (س) و از طرفی مقارن با ایام شهادت سردار قلب ها ، جهادگر دلاور حاج قاسم سلیمانی مراسم سوگواری و عزاداری با دعوت از حجت الاسلام قاسم پور نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ناحیه یک شهرستان گرگان و با حضور کارکنان عرصه اصلاح و تربیت و جمعی از مددجویان دلسوخته در محل  موسسه قرآن و عترت زندان مرکزی گرگان برگزار گردید .

در این مراسم سوگ نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ناحیه یک شهرستان گرگان اظهار داشت : شهادت موهبتی الهی است که خداوند منان نصیب انسانهای بزرگ می نماید. سیره و روش فکری و اعتقادی شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانگر آن است که آن مبارز نستوه روحیه عظیم دلاوری ، جهاد و مبارزه ، عشقی سترگ به ائمه اطهار (ع) علی الخصوص بانوی مهربانی ها حضرت فاطمه زهرا (س) داشته که حکایت از لطافت قلب و روح سرشار از معنویتشان بود.

وی افزود : اگر ما امروز در مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی فریاد بر می آوریم و به دشمنان اسلام می گوییم انتقام خون شهید و یارانشان را خواهیم گرفت باید در عمل نیز ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار باشیم بهترین زمان برای انجام این بیعت همین ایام فاطمیه است. باید به خود قول بدهیم رفتار و کردار خود را همانند حاج قاسم سلیمانی با اصول رفتاری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) منطبق گردانیم چرا که تنها راه رستگاری در دنیا و آخرت در این مسیر   نهفته است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*