با پیشنهاد مدیر کل زندانهای گلستان و موافقت رییس کل دادگستری استان ، زندانیان گلستانی تا پایان سال جاری به مراجع قضایی اعزام نمی شوند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گستان ؛ بمنظور حفظ سلامت زندانیان و پیشگیری از انتشار و شیوع ویروس کرونا ، بنا به پیشنهاد مدیر کل زندانهای گلستان و موافقت آقای دکتر هاشمیان رییس کل دادگستری استان ، موسسات کیفری از اعزام زندانیان به مراجع قضایی تا پایان سال جاری منع گردیدند .

دکتر رنجبر مدیر کل زندانهای گلستان ضمن تقدیر و تشکر از تصمیم جهادی رئیس کل محترم دادگستری استان و همچنین همکاری و مساعدت بی بدیل مراجع قضایی استان اظهار داشت : از آنجایی که از بدو اعلام هشدارهای کرونایی در کشور ، کارگروه مبارزه با کرونا در اداره کل تشکیل شده و تصمیمات مقتضی عملی نیز اخذ گردید و همکاران نیز بسیجی وار در حال ارائه خدمات در حوزه های مختلف اصلاح و تربیت ، قضایی و اجرای احکام ، بهداشت و درمان می باشند و در حال حاضر تمام امور بهداشتی و درمانی در حال کنترل می باشد .

مدیر کل زندانهای گلستان در این گزارش به پاس خدمات بی شائبه از کلیه کارمندان بویژه کارگروه مبارزه با کرونا ، مدیران زندانها ، مراقبین ، پرسنل یگان حفاظت ، مسئولین نظارتی و سایر دست اندرکاران امر اصلاح و تربیت تقدیر و تشکر نمودند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*