برگزاری جلسه شورای اداری کارکنان زندان مرکزی گرگان
برگزاری جلسه شورای اداری کارکنان زندان مرکزی گرگان

با حضور رضوانی مدیر کل زندانهای استان گلستان، جلسه شورای اداری کارکنان زندان مرکزی گرگان برگزار گردید.

رضوانی:خدمت به خلق شیرینی فزاینده ای دارد که تنها خادمین راستین که بی چشمداشت دنیایی و صرفا در اندیشه عقبی به حل مشکلات مردم همت می گمارند، ان را درک خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کل استان گلستان : با هدف تشریک مساعی نسبت به رفع مشکلات کارکنان عرصه اصلاح و تربیت وبه قصد هم اندیشی در جهت افزایش کیفی خدمات ارایه شده توسط کارکنان و استحکام پیوند دوستی و مودت بین آنها، جلسه شورای اداری کارکنان زندان مرکزی گرگان با حضور رضوانی مدیر کل زندانهای استان ، حجت الاسلام رضایی رییس اداره فرهنگی زندانهای استان، گرگانی مدیر زندان گرگان،روسای اندرزگاهها و کارکنان زنئان گرگان در موسسه قرآن وعترت زندان مرکزی گرگان برگزار شد.

رضوانی مدیر کل زندانهای استان در سخنان خود ، ضمن تشکر از کلیه همکاران بویژه گرگانی مدیر زندان اظهار داشت: مددجویان اماناتی هستند که به دست ما سپرده شده اند تا کجروی های اخلاقی و رفتاری آنها را اصلاح نموده و برای حضورمجدد و شرافتمندانه در اجتماع باز پرورانده شوند.نوع برخورد ما با مددجویان باید به اعتدال نزدیک باشد، نه بسیار خشن و نه چندان سهل که قانون فراموش شود.

ایشان در ادامه سخنان خود افزودند: کارکنان خدوم ما باید همواره بین زندگی شخصی و کار در زندان ایجاد تعادل نمایند تا ضمن حضور موثر در حیطه تعلیم و تربیت مددجویان ، خانواده خود را نیز در حریم امن امنیت نگهدارند.

در ادامه جلسه نیز گرگانی مدیر زندان ، توصیه هایی را در باب نظم و انضباط و وجدان کاری ، ضرورت برنامه ریزی مدون جهت پیشبرد اهداف تربیتی و همکاری دوستانه همه بخشها و ارگان های زندان بیان داشتند.

در پایان مدیر کل از اقدامات مددکاری در محل دفتر مددکاری بازدید نموده و از کلیه مددکاران تقدیر و تشکر بعمل آوردند

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*