بازدید معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان و هیأت همراه از خدمات و اقدامات بهداشت و درمان زندان مرکزی گرگان در ایام بیماری کرونا

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛  با هدف آگاهی بصری از میزان اقدامات پیشگیرانه مرتبط با ویروس کرونا و سالم سازی محیط پیرامونی برای ایمن نمودن کارکنان و مددجویان در زندان مرکزی گرگان ، هیأت کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از بخشهای مختلف بهداشت و درمان زندان ، اتاق ایزوله ، قرنطینه و …  بازدید نموده و از نزدیک آخرین اقدامات و خدمات انجام شده در دوران کرونا را مشاهده نمودند.

در این بازدید دکتر صداقت از معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان بهمراه سه نفر از کارشناسان حضور داشته و دکتر بزازان معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان و یوسفیان مدیر زندان مرکزی گرگان آنان را همراهی نمودند .

یوسفیان مدیر زندان مرکزی گرگان در این باره گفت : محیط زندان به دلیل تجمع افراد و ارتباطات می توانست به سادگی خطرآفرین باشد. اگر اقدامات بهداشتی و ایمن ساز جمیع همکاران در حیطه بهداشت و درمان و در یک نگاه کلی مجموعه کارکنان زندان به موقع و اصولی انجام نمی شد شاهد بروز مشکلات عدیده ای در زندان می بودیم ، اما با یاری خداوند متعال و تلاش شایانی که از سوی تمامی همکاران در این دوران صورت پذیرفته که جای تقدیر هم دارد با رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی نتایج مطلوبی کسب نموده ایم.

گفتنی است کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از اقدامات انجام شده از سوی بهداشت و درمان زندان در زمینه مقابله با شیوع و گسترش بیماری کرونا اظهار خشنودی و رضایتمندی نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*