بازدید مشاور مدیر کل زندانهای استان در امور بانوان از دختران خانواده زندانیان تحت سرپرستی بهزیستی به مناسبت روز دختر

مشاور مدیر کل زندانهای استان در امور بانوان به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) از مرکز نگهداری دختران خانواده زندانیان شهرستان گرگان  بازدید کرده و ساعتی را با دختران مقیم مرکز به گفتگوی صمیمانه پرداخت.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :

این دیدار در مرکز نگهداری کودکان تحت حمایت بهزیستی (فخر آفرینان فردا) با حضور شاه حسینی مشاور مدیر کل زندانهای استان در امور بانوان،عمادی کارشناس مسئول شبه خانواده و مشاور امور بانوان بهزیستی ، دیلمی کارشناس دفتر آسیبهای اجتماعی بهزیستی و کریمی کارشناس مسئول شبه خانواده بهزیستی استان گلستان و مسئولین و کارکنان مراکز نگهداری تحت پوشش بهزیستی ( آتیه و خیراندیشان ) برگزار گردید.

شاه حسینی ضمن تشکر و قدردانی از مربیان و مسئولان نگهداری کودکان تحت سرپرستی بهریستی در جهت تلاش های خداپسندانه و خستگی ناپذیر در راستای نگهداری و تعلیم و تربیت فرزندان بی سرپرست اظهار داشت : نقش آموزش در حمایت‌های روانی و اجتماعی دختران، نقش ابعاد کلی سلامت دختران در توسعه پایدار، راهکارهای توانمندسازی دختران در راستای توسعه پایدار، درساختن آینده دختران به عنوان سرمایه‌های اجتماعی جامعه  نقش بسزایی خواهد داشت.

وی حضرت معصومه(س) را الگویی مناسب برای دختران و زنان مسلمان خواند و با تشریح خلاصه ای از زندگانی حضرت معصومه (س) خطاب به دختران مرکز گفت: با تأسی از این بانوی بزرگوار زندگی و آینده ی مطمئن و درخشانی در انتظار شما خواهد بود و مجموعه بهزیستی استان و شهرستان نیز برای رفع مشکلات و موانع شما تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

در ادامه عمادی کارشناس مسئول شبه خانواده و مشاور امور بانوان بهزیستی استان ،خلاصه ای از اقدامات انجام گرفته را در راستای آموزشها، رسیدگی به امور رفاهی و  مسائل پیرامون راه یافتن به رشد و ترقی کودکان این مراکز ،طی گزارشی ارائه نمود.

شایان ذکراست درپایان از طرف مدیر کل زندانهای استان گلستان هدایایی به مناسبت روز دختر، به رسم یادبود به دختران خانواده زندانیان و دختران مقیم مرکز اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*