بازدید سرپرست اداره کل زندان¬های استان گلستان از زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان­های گلستان ؛ وسکوئی سرپرست اداره کل زندان­های استان گلستان از اماکن ، اندرزگاه­ها ،کیفیت انجام امورات اداری و فعالیت­های  زندان گنبد بازدید نمود .

طی این بازدید سرپرست اداره کل زندان­های استان گلستان در اندرزگاه قرنطینه بهداشتی در بین مددجویان گفت :  همه فعالیت­های اصلاحی و تربیتی باید در زندان انجام شود و همچنین در زمینه فعالیت­های فرهنگی تربیتی بهتر است به صورت برنامه ریزی شده و با حضور حداکثری زندانیان صورت گیرد .

سرپرست اداره کل زندان­های استان گلستان طی بازدید از اندرزگاه سه در کلاس حفظ قرآن طرح کربلایی کاظم ساروقی حضور یافت و به ایراد سخنرانی در جمع مددجویان فعال در حفظ قرآن پرداخت و گفت قرآن در همه زمینه ها ی زندگی همچون اخلاقی ، اصلاحی و تربیتی ، اقتصادی حاوی پیامی روشن است . بهتر است کلاس قرآن با فهم و تدبر بالاتری دنبال شود .

وی در پایان به مددجویان توصیه نمود که اصول تجوید قرآن را یاد بگیرند و سپس به حفظ قرآن اهتمام ورزند و از تعدادی از مددجویان فعال در طرح کربلایی کاظم ساروقی سوال قرآنی پرسیدند و در ادامه به قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید در بین مددجویان حافظ قرآن پرداخت.

این مقام مسئول از سیمای زندان گنبد و برنامه­ های تولیدی سیما بازدید نمود و همچنین در اندرزگاه سه و یک دیدار چهره به چهره با مددجویان داشت و پس از بازدید از کارگاههای صنایع دستی ، خیاطی و حصیربافی رهنمودهای لازم را به مسئولین زندان ارائه نمود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*