اقامه عزای حضرت زهرا (س) در جمع مددجویان زندان مرکزی گرگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ بمنظور ترغیب مددجویان به گام سپاری و قدم نهادن در جاده معرفت و شناخت امامان شیعه ، خصوصا دخت والا مقام نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که همانا ضمانت بخش رهایی و نجات و سرمنزل آسودگی و آرامش است همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) و آغاز ایام فاطمیه و عزاداری در غم عروج ملکوتی سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانیمراسم سوگواری و تعزیت با مداحی حجت الاسلام سید صاحب موسوی و شرکت جمعی از مددجویان زندان گرگان در محل موسسه قرآن و عترت آن برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام حسینی مسئول فرهنگی و تربیتی زندان گفت : در کتب دینی به القاب حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره شده که از جمله آنها می توان به راضیه ، مرضیه ، ام ابیها و … اشاره نمود. کسانی که بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) را دوست بدارند و سیره و روش فکری و اعتقادی ایشان سر لوحه خویش قرار دهند از آتش دوزخ نجات می یابند.

وی افزود : بی بی دو عالم حضرت زهرا (س) مظهر و اسطوره بخشش و گذشت و فداکاری است . اگر کسی سیلی به صورتتان بزند تا مدت ها کینه و نفرت از او در دل دارید حال شهیده والا مقام بانوی مکرم اسلام آن همه ظلم و ستمی که از سوی کفار دشمنان دید باز هم برایشان دعای خیر کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*