اعطای مرخصی به مددجویان گرگانی

دادستان مرکز استان به مناسبت ماه مبارک رجب به زندانیان واجد الشرایط گرگانی مرخصی اعطا نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان گلستان: سید مصطفی حقی دادستان مرکز استان ، مزیدی معاون دادستان و رئیس اجرای احکام کیفری و سیدالنگی قاضی ناظر زندان گرگان  به منظور بررسی وضعیت زندانیان  وارد زندان گرگان شدند.

در این بازدید  فردین گرگانی مدیر زندان گرگان  آنها را همراهی می کرد گزارشی تز وضعیت موجود زندان در مقایسه با سال گذشته ارایه نموده، و بیان داشت: ضمن تقدیر و تسکر از مسئولین قضایی استان که همواره نگاهشان  به زندان نگاه تعاملی حل مشکلات بوده و است .به عرض می رساند که زندان گرگانی در سال ۹۴ بر اساس ارزیابی های صورت گرفته توانسته در خصوص بازدید قضات از مجموعه رتبه خوبی در سطح کشور کسب نماید که همینا از همه قضاتی که ما را در این مهم یاری نمودند تقدیر و تشکر می نمایم.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ با حضور مددجویان زندان در محل سالن اجتماعات  برگزار گردید، مصطفی حقی دادستان مرکز استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان  در جمع زندانیان، گفت: ماه مبارک رجب را به همه مددجویان عزیز تبریک عرض می کنم و امیدوارم که همه ما از این ماه عزیز با دست پر خارج شویم.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت مولا امیر المومنین، اظهار داشت: به ولادت مولا علی علیه السلام نزدیک میشویم شخصی که انسان به او غبطه می خورد هر چه را از خوبی هاست در جودش خلاصه شده است .

دادستان مرکز استان در ادامه افزود: در طول تاریخ جنگ  آوران بسیاری داشته ایم اما مولا علی علیه السلام شخصیتی بود که در مقام جنگ بالاترین ، در مقام پدر بودن نیز بالاترین، در مقام همسر بالاترین و در مقام وفاداری وفا دارترین بودند وهم زمان در مقام بندگی  خاشع ترین فرد که قرآن در جاهای مختلف بارها به ایشان اشاره نموده است.

در مقام پدری فرزندان بزرگی همچون  همچون حسنین تربیت نمود که در عالم بی نظیرند ، حضرت ابوالفضل العباس است که در نماد وفاداری هستند و زینبی را تربیت نمود که اگر زینب نبود کربلایی  به معنای امروز هم نبود.

روز مرد را به همه شما عزیزان تبرکی عرض می نماییم همه شما یا مرد هستید یا پدر، در هر صورت خانواده ای در بیرون منتظر شما هستند و امید به بودن شما هستند شما نیز سعی نمایید مرد باشید به معنای واقعی کلمه تا انها بتوانند به شما تکیه کنند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین زندان به مناسبت ماه مبارک رجب به زندانیان دارای شرایط  مرخصی اعطا نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*