آیین تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی گرگان
آیین تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی گرگان

آیین تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی گرگان

علیرضا رضوانی مدیر کل زندانهای گلستان : تغییر مدیر دلیل بر ناکارآمدی نیست بلکه به منظور تحول و پویایی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان گلستان ؛ با هدف پرورش مدیران خلاق و جوان و پرهیز از فرسایش مدیران که به واسطه ماندگاری طولانی مدت گریبانگیر سیستم می شود آیین تکریم فردین گرگانی  مدیر زندان مرکزی گرگان  و معارفه  محمود یوسفیان  بعنوان سرپرست زندان همراه با اعطای حکم  سرپرستی  توسط مدیر کل زندان های استان در محل موسسه قرآن و عترت برگزار شد .

این مراسم با حضور معاونین ، روسای ستادی و مدیران زندانهای تابعه و جمعی از کارکنان عرصه اصلاح و تربیت  برگزار گردید. در ابتدای مراسم حجت الاسلام رضایی رییس اداره فرهنگی زندان های استان فراز هایی از نهج البلاغه  که مربوط به سفارش  مولا علی ( ع ) به مالک اشتر در حیطه  امور مدیریتی و فرمان به کارگزاران و مدیران نحوه برخورد با مزیت های مدیریت بود را در حضور جمع قرائت نمود .

در ادامه گرگانی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد باقر از همه عزیزانی که در طول سالهای مدیریت با او همکاری داشتند تشکر  نمود و برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت  کرد  و ابراز داشت اگر همکاری در طول تصدی مدیریت اینجانب رنجشی داشت ما رو مورد عفو حلالیت قرار دهد و اگر برخوردی به خاطر بی قانونی با کارمندی شده  باید آن کارمند از خود بپرسد  چرا چنین رفتاری  با او شده است .

در ادامه رضوانی مدیر کل زندان های استان  چهار خصیصه قانونمندی و ترویج فرهنگ اخلاق مداری و رعایت دستورالعمل کرامت انسانی ارسالی از سوی سازمان  را مهمترین ویژگی های یک مدیر  لایق و اندیشمند  دانست  و سرپرست جدید و جمله کارکنان  را به داشتن تعامل سازنده بین بازو های نظارتی و اجرایی توصیه نمود .

پایان بخش سخنان مدیر کل زندان های استان  مطرح کردن ویژگی های مدیر زندان پیشین گرگانی بود  که از ارتباط مطلوب و سازنده با مدیران دستگاههای اجرایی بویژه همکاران محترم قضایی ، برگزاری دوره های آموزشی ویژه خانواده زندانیان ، ساخت و ساز پروژه های عمرانی مانند مجتمع آموزشی شهید مطهری ، ساخت و راه اندازی مرکز مشاره و رواندرمانی و … از اقدامات برجسته جناب آقای گرگانی بوده که حقیقتاً و ویژه از ایشان و خانواده محترمشان که با صبوری جناب گرگانی را همراهی نمودند تشکر می نمایم .

این مقام ارشد قضایی چند توصیه به سرپرست جدید زندان داشته که تکریم همکاران ، سعه صدر ، رسیدگی به امورات و مشکلات خانواده زندانیها ، تعامل با دستگاه قضایی از جمله این توصیه ها بود . از ویژگی سرپرست جدید زندان گرگان این است که ایشان امور زندانبانی را از مراقبی ، مددکاری ، معاونت اداری و مالی شروع نموده که نشان از لیاقت و شایستگی ایشان می باشد .

بخش پایانی این مراسم نیز سخنان  محمود یوسفیان  به عنوان  سرپرست جدید زندان بود که اظهار داشت :از حسن اعتماد مدیر کل محترم تشکر می نمایم . امیدوارم با حمایت ایشان و همت همکاران در این سنگر جدید و مسئولیت خطیر بتوانم موفق و سربلند بیرون آیم .

در پایان مراسم ، لوح تقدیر و هدایایی از فردین گرگانی و خانواده محترم ایشان تجلیل بعمل آمد و حکم سرپرستی محمود یوسفیان پس از قرائت توسط مدیر کل زندانها به ایشان اعطاء گردید .

آیین تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی گرگان

آیین تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی گرگان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*